Najděte nejlevnejší letenky

starověký egypt bůh války

Bohové Egypta –

Kdysi mírumilovné a prosperující impérium se kvůli němu zmítá ve válce, chaosu a strachu. Proti sobě se postaví dva významní Bohové Egypta.

Faraoni starověkého Egypta - Starověký Egypt

Faraon Thutmose III. vybudoval mocnou říši a stal se jedním z největších faraonů starověkého Egypta. Dokument přináší pohled na jeho výpravu do Megidda.

Bůh Amun Landious Travel

Bůh Amun byl v egyptské mytologii jménem božstva, které se stalo jedním z nejdůležitějších božstev ve starověkém Egyptě. Jméno také hláskovalo Amon, Amoun, Amen a někdy Imen. To znamená „Neviditelný

Bůh války (2017) |

Vše o filmu Bůh války (2017): Recenze, Hodnocení, Zajímavosti, Videa, Galerie, Data uvedení, Diskuze, Filmotéka a další...

Bohové :: Staroveky-egypt

Bohyně knihoven, psaní a počítání. Známá z období Staré říše aso od pol. 3. tisíciletí př.n.l. a uctívaná až do konce starého Egypta.

Starověký Egypt a vše kolem - Dějepis - Referáty | Odmaturuj

Pradávný Egyptpřed více než 5000 lety, dlouho před tím, než většina světa překonala dobu kamennou… (Starověký Egypt a vše kolem, Dějepis referát)

Bohové a bohyně starověkého Egypta

Zde jsou některé z nejznámějších bohů a bohyní starého Egypta.

Horus, egyptský Bůh království a války

Horus, egyptský bůh oblohy, války a ochrany, je jedním z nejznámějších a možná nejdůležitějších božstev egyptského panteonu . Jeho obraz se objevuje ve starověké egyptské kresbě, hrobkách a knihách mrtvých . Mějte na paměti, že Horus, jako...

Poznejte bohy a posvátná zvířata starověkého Egypta | Seznamte...

Starověcí Egypťané jsou známí svým náboženstvím, které čítá stovky bohů, a uctívali i mnoho zvířat, která my považujeme za zcela obyčejná. Seznamte se trochu blíže s tímto starodávným světem.

Egyptští bohové - Eset - Starověký Egypt

Eset byla znázorňována s hlavou ozdobenou trůnem nebo slunečním kotoučem rámovaným kravími rohy. Byla bohyní matkou specifikovanou jako matka Hora.

98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Prozkoumat letenky