Najděte nejlevnejší letenky

španělsko město litva

Litva | Essens Travel
Letiště Vilnius (IATA: VNO, ICAO: EYVI) je mezinárodním letištěm hlavního města Litvy. Nachází se 6 km od centra města a je největším letištěm v Litvě.
Litva: zajímavosti a památky | CK Mundo
Staré město tvoří labyrint křivolakých uliček vyplněný dvorky, parčíky, menšími či většími náměstími, majestátními kostely, synagogami a kláštery.
Litva | Informace o destinaci Litva |
Plánujete cestu nebo dovolenou v Litva? Klikněte a pročtěte si rady a turistické tipy pro Litva Aktuální počasí, měnové kurzy, roaming a mnoho dalších informací.
Litva: Cestovní průvodce Litvou •
Máte pocit, že vám Litva nemá co nabídnout? Dovolte nám přesvědčit vás o opaku a seznámit vás s místy, díky kterým si dovolenou v Litvě opravdu užijete.
Vilnius: Hlavní město Litvy
Vilnius je hlavní město pobaltské republiky Litvy. Rozkládá se v údolí na soutoku řek Neris a Vilnia. Ve městě žije asi 628 tisíc obyvatel. Vilnius bývá připodobňován Praze. Ale spíš jenom v turistických příručkách.
Vilnius – hlavní město Litvy |
Litva se stává stále oblíbenější turistickou destinací, a mnoho turistů míří právě do její metropole, hlavního města s názvem Vilnius.
Litva – památky a zajímavosti + tipy na cestu autem -
Mezi TOP 10 nejoblíbenějších míst pro letní dovolenou Litvu rozhodně zařadit nelze. Důvod je nasnadě – teplota moře zde v létě dosahuje pouhých 18 °C, což příznivce odpočinku na pláži naláká jen stěží, a milovníci přírodních zajímavostí a...
Litva —
Litevská republikaLitva dosahuje svojí rozlohou 65 200 km2. Na tomtoúzemí žije cca 3 380 000 obyvatel. Místní obyvatelé mluvílitevštinou, ale ta ...
Litva – Největší z krásek Pobaltí | New
Jak jsem během 5 dnů procestoval Litvu a její města.
Vlajka Litvy, hlavní město, nejvyšší hora, rozloha... | CK...
Informace o Litvě v kostce: hlavní město Litvy, počasí, vlajka, rozloha, nejvyšší hora, obyvatelstvo, náboženství, jazyk, regiony…

98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Prozkoumat letenky