Najděte nejlevnejší letenky

ruleta pyramida počasí egypt

Počasí Egypt, předpověď počasí v Egyptě

Podívejte se na aktuální počasí Egypt pro vybrané destinace. Zjistěte si předpověď počasí v Egyptě. S je slunečná dovolená v Egyptě zajištěna.

Pyramidy v Gíze | Egypt |

Jedna z nejznámějších památek celého světa a jeden z divů světa - to jsou pyramidy v Gíze. Klikněte a dozvíte se o nich vše podstatné!

Egypt Pyramidy

Jaká pyramida je větší? Větší je pyramida v Mexiku (Yucatán) ve městě Chizen Itzá která se jmenuje Quetzalcoatlova pyramida je větší o 54 metrů než pyramida v Gíze.

Pyramidy v Egyptě - Egypt -

Pyramida faraona Tetiho díky pokročilému stádiu rozkladu nevypadá zvenčí nijak zajímavě, ale její podzemní prostory jsou stále výborně zachovalé.

Počasí Egypt - aktuální a dlouhodobá předpověď -

Většina egyptské populace je soustředěna v bezprostředním okolí řeky Nil a také v pobřežních oblastech, kde je díky vlivům moře a z něho vzešlému vlhkému vánku pobyt snesitelnější.

Počasí v Egyptě

Kolem Alexandrie a delty Nilu je 190 mm srážek v období od října do dubna. Vlhkost vzduchu asi 60-70%. Nejsilnější větry 3-4 m/sec.

Počasí Egypt Srpen

Počasí Egypt Srpen - dlouhodobé průměry teplot a dešťových dnů.

Počasí Egypt: Aktuální teploty • Předpověď – Kdy jet?️

Zajímá Vás jaké je online počasí či dlouhodobá předpověď podnebí v Egyptě? Chystáte se v nejbližší době vyrazit do Egypta? Pokud vás zajímá místní klima, počasí ...

Počasí Port Safaga, Egypt dlouhodobá předpověď počasí...

Dlouhodobá předpověď počasí Port Safaga - předpověď počasí na 10 dní od 10.6. do 19.6. - nejvyšší teplota přes den 35 až 43 °C, nejnižší teplota v noci 26 až 33 °C.

Egypt počasí |

Váháte kdy vyrazit do Egypta? Přinášíme vám přehledné počasí v jednotlivých egyptských letoviscích, aby vaše dovolená byla plná slunce a krásného počasí.

98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Prozkoumat letenky