Najděte nejlevnejší letenky

regionální kuchyně turecká

Gruzínská kuchyně - vše o jídle a pití v Gruzii | CK Mundo

Místní kuchyně vstřebala vlivy turecké, íránské i ruské kuchyně. Přestože Gruzie nemá velkou rozlohu, kuchyně se významně liší region od regionu, i když základní rysy jsou společné.

Turecká kuchyně není jen o kebabu. Jaké další dobroty Turecko...

Když se řekne typicky turecké jídlo, mnohým se pravděpodobně vybaví oblíbený kebab. Jenže to není zdaleka všechno. Turecká kuchyně je jednou z nejrozmanitějších na světě, tak se o ní pojďte dozvědět víc.

typická turecká kuchyně

Turecká kuchyně je z velké části dědictvím osmanské kuchyně, která je typická splynutím a zdokonalením kuchyní Střední Asie, Středního Východu a Balkánu. Současná turecká kuchyně je výsledkem mísení .

pečivo | turecká kuchyně

Velmi důležitou složkou maďarské kuchyně je paprika sladká i ostrá a také smetana, která jídla zjemňuje.

Rozmanitá turecká kuchyně - - Outdoor Generation

Turecká kuchyně má pro gurmány připraveno velké množství překvapení. Turci přikládají jídlu daleko větší význam než Češi a atmosféra společného jídla je proto jedinečná. Stále je ovlivňuje slavná historie a poloha na křižovatce mnoha kultur...

Recepty z turecké kuchyně |

Tipy na slané i sladké pohoštění! Recepty turecké kuchyně jsou vyhlášené svojí vynikající chutí. Na některých jídlech si můžete pochutnávat už za 20 minut.

Balkánská kuchyně – Wikipedie

Balkánská kuchyně se vzájemně ovlivňovala s kuchyní italskou, tureckou, maďarskou a rakouskou. Tato kuchyně se liší ve vnitrozemí, kde je spíše chudá, a na pobřeží, kde je bohatá.

Turecká kuchyně – Wikipedie

Turecká kuchyně má dlouhou historii a vývoj, který sahá až k nomádským zvykům původních turkických národů s indickými, perskými a arabskými vlivy.

Turecká kuchyně: charakteristika a hlavní jídla

Turecko je jedním z těch zvláštních národů , které se rozkládají na různých kontinentech , a to nejen geograficky, ale také historicky, kulturně a samo o sobě gastronomicky. V Turecku najdeme evropské postavy , zejména východní Evropu, ale...

Turecká kuchyně - jídlo a pití v Turecku | CK Mundo

Základním pokrmem turecké kuchyně je pečené či grilované maso čili kebab. U nás ve střední Evropě se název kebab (či řecky gyros) používá jen pro jeden speciální druh kebabů, maso napíchnuté na tyč a otáčené ve svislé poloze před grilem.

98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Prozkoumat letenky