Najděte nejlevnejší letenky

pocasi dnes stopa šumava

Bílá stopa na Šumavě - Domů
Bílá stopa na Šumavě - lyžařské běžecké trasy. Autor IS Svinná Lada NP Šumava pondělí 2.1.2014 9:00 Počasí v Borových Ladech - oblačno, teplota -2°C, výška sněhu do 10 cm.
Čeština | Languages | Bílá stopa
Večtvrtek 16. 1. 2020, 08:00 hodin – jasno, teplota v rozmezí 1,1 až 2,6 °C. Stopy se zde kvůli nedostatku sněhu neupravují.
Počasí Opava aladin - předpověď počasí dnes, zítra v Opavě ...
Přinášíme vám předpověď počasí v Opavě. Naleznete zde aktuální počasí na dnešní den 3.1.2020, předpoveď na zítra a také krátkodobou a dlohodobou předpověď.
Počasí - předpověď počasí pro ČR a Evropu
Na mapě vidíte, jak právě prší (sněží). Čím červenější barvu má obrazec nad územím České republiky, tím větší kapky (sněhové vločky, kroupy) se nachází v oblačnosti (atmosféře) nad daným místem a tím větší srážky vyvolávají.
s námi víte víc
Bývalý šéf slovenské civilní tajné služby SIS a někdejší novinář Peter Tóth ve středu před slovenským soudem přiznal, že zorganizoval sledování zavražděného novináře Jána Kuciaka a dalších reportérů....
Bílá stopa
Úterý 14.1.2020, 9.00 hod., teplota -3.6°C, polojasno, 0-40 cm přemrzlého sněhu, tyto trasy byly strojově upraveny v pátek odpoledne: …
Meteopress | Předpověď počasí, aktuální počasí
Předpověď počasí a nejnovější síť meteoradarů. Počasí na dnešní den i 14 dní pro každé místo v ČR. Aktuální stav počasí, oblačnost, vítr.
- Předpověď počasí dnes
Předpověď počasí pro celou Českou republiku na dnešní den i další nadcházející dny. Pro detailnější počasí lze využít počasí pro města.
Volary treehouses - Vyhlídkový posed v korunách stromů
Počasí dnes: 11. 1. 2020. Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, od 600m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 0 až -4°C.
Počasí | Dolní Morava ...hory zážitků
Aktuální počasí na Dolní Moravě, předpověď počasí a sněhové zpravodajství z Dolní Moravy.

98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Prozkoumat letenky