Najděte nejlevnejší letenky

niforeika řecko cestovní taška

Cestovní agentura Renata Lanči | Peloponés, Řecko

V případě, že potřebujete více informací o některém z nabízených zájezdů nebo máte zájem o destinaci, kterou jste v naší nabídce nenašli, zanechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme!

Lemon Tours - cestovní agentura Ostrov, Karlovy Vary ...

Lemon Tours s.r.o., Hlavní třída 982, 363 01 Ostrov, tel.: 353 615 255, e-mail: | Systém pro cestovní agentury CeSYS 3

Řecko Niforeika - dovolená 2020 |

Niforeika je svou polohou ideální jak k odpočinku, tak k výletům za antickou historií; vzdálenost do Delf 140 km, Olympie 100 km, Epidauru 200 km, Mykén 150 km, Korintu 130 km, Athén 220 km. V Niforeice Vás udiví spousta prostoru a exotické zeleně. N

Dovolená Niforeika 2020 –Řecko od CK VTT

Chcete na své příští dovolené navštívit Niforeika? Vyberte si u nás! Čeká na vás široká nabídka zájezdů, akční nabídky, bonusy a profesionální služby.

Niforeika -Řecko - CK Fischer

Poloha. V příjemné zahradě cca 20 m nad úrovní moře s krásným výhledem na Patraský záliv. Městečko Kato Achaia s nákupními možnostmi cca 4 km, letiště Araxos cca 15 km.

Peloponés dovolená 2020, Řecko - 386 zájezdů - Invia

Dovolená Peloponés 2020. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Peloponés, Řecko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

Atrio -Řecko Peloponés Niforeika | 1 Cestovní

Nabídka Atrio Řecko Peloponés Niforeika. Popis ubytování a informace o resortu, recenze, objednejte si ještě dnes volný termín.

Peloponés :: Cestovní agentura Neflea

Peloponés je poloostrov tvořící jižní část Řecka. S pevninou je spojen pomocí šíje, prokopané Korintským průplavem roku 1893. Povrch je velmi rozmanitý, objevují se zde přímořské roviny, náhorní plošiny i vysoké hory.Název pochází od mytického vládce

Cestovní agentura Oryx Cheb | Peloponés, Řecko

Peloponés, Řecko

Niforeika - turistické informace, zajímavosti | Řecko ...

Niforeika Poklidné středisko Niforeika se nachází na severozápadním pobřeží Peloponéského poloostrova, vzdáleno zhruba 20 kilometrů od třetího největšího řeckého města Patras.Největší devízou rezortu Niforeika je klid, někdo by možná řekl až ospalost

98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Prozkoumat letenky