Najděte nejlevnejší letenky

murano dovolená délka

Murano, Benátsko, Itálie hotely - Ubytování s vlastní dopravou...

Murano, Benátsko, Itálie hotely a ubytování s vlastní dopravou. Last minute hotely koupíte nejvýhodněji u německých cestovních kanceláří. Užijte si dovolenou na plno a za skvělou cenu.

Murano, Burano, Torcello - poznávací zájezdy Mayer Crocus s.r...

Ostrovy Murano a Burano uchvátí romantikou, nostalgické písně gondoliérů potěší každého...

Poznávací zájezd Romantický Víkend V Benátkách - Letecky...

Podrobné informace a itinerář poznávacího zájezdu Romantický Víkend V Benátkách - Letecky - Eurovíkend. Popis, fotografie a další doplňující informace.

Dovolená Itálie Benátky, Itálie levně |

Dovolená Itálie Benátky levně. Naše cestovní agentura Vám nabízí pravidelně aktualizovanou nabídku levné dovolené, možnost dovolené na splátky.

Poznávací zájezdy - Summit Tour

Poznávací zájezdy - Summit Tour; Přírodní krásy Chorvatska a Slovinska; Velký okruh Skotskem + Londýn; Prodloužený víkend v maďarských termálech; Fiesta v Oropese; Romantické Benátky a ostrovy Murano a Burano; Albánie | Černá Hora - Velká...

Murano - Benátky a okolí - CK Fischer

Tip na zajímavé místo v destinaci Benátky a okolí. Popis atrakce, vzdálenost od rekreačního střediska, mapa, fotogalerie. Rezervujte si zájezd u CK Fischer.

Murano, Burano, Torcello (Itálie) - Cestovka Pohoda

Murano, Burano, Torcello – to je trojlístek ostrovů v severní části Benátské laguny, trojlístek jmen, trojlístek podobných osudů zahrnujících…

Romantické Benátky a ostrovy Murano a Burano - Itálie - Benátky...

Mezi další ostrovy Benátské laguny patří Murano s tradičními sklárnami, Burano, proslavené krajkářstvím a domy v ostře kontrastních barvách (náležejících jednotlivým rodinám po staletí) a Torcello s pozůstatky staveb z 11.–13.

Murano - Dovolená.eu

Na ostrově Murano v laguně u Benátek se dodnes vyrábí nejslavnější sklo na světě. Lustry z Murana byly například instalovány ve slavné mešitě Hassana II. v marocké Casablance. Některé jsou až dvanáct metrů vysoké.

Murano - Ostrov |

Ostrov Murano leží v Benátské laguně v severní Itálii. Nachází se asi 1,5 km severně od Benátek, asi hodinu plavby lodí. Ostrov rozděluje kanál, který jím prochází. Po obou Březích jsou obchůdky s místním sklem, které se tu vyrábí.

98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Prozkoumat letenky