Najděte nejlevnejší letenky

mallorca real madrid dres ronaldo

- ---historie Realu Madrid
14. srpen 2004 Real Madrid získal do svého kádru další megahvězdu – Michaela Owena z FC Liverpool! 8. prosinec 2004 Real Madrid postoupil do dalších bojů v Lize mistrů, kdy v základní B-skupině obsadil se ziskem 11 bodů druhé místo za Bayerem Leverku
Lionel Messi–
V novém formátu se tento týden uskuteční španělský superpohár, ve kterém poměří síly až 4 kluby a to vítěz Copy del Rey společně s finalistou a mistr ligy spolu s vicemistrem. Barceloně náleží dva takové statusy a tak se do turnaje dostal i 3. Real M
- portál pro fanoušky Realu Madrid
Real Madrid nedokázal basketbalistům Maccabi Electra oplatit prohru z loňského finále Euroligy. Svěřenci Pabla Lasa prohráli v Tel Avivu o čtyři body (90:86) a i když si připsali první porážku ve fázi…
Real Madrid– Wikipedie
Real Madrid se tak stal prvním klubem v novodobé historii Ligy mistrů, který dokázal triumf obhájit. Zidanův zápis do historie fotbalu tím ale nekončil. Jeho svěřenci zvítězilo v Lize mistrů i v následujícím ročníku a zvedli nad hlavu pohár pro vítěz
Zájezdy na Juventus Turín –
Společnost FUSEBOX s. r. o. informuje spotřebitele, že podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, má spotřebitel právo řešit spor mezi společností a spotřebitelem, pokud půjde o spor týkající se kupní smlouvy nebo smlouvy o poskytování slu
Mallorca -
Real roznesl Mallorku, Ronaldo dal 350. gól Uragán v druhém poločasu předvedli fotbalisté Realu Madrid a porazili ve 28. kole španělské ligy Mallorku 5:2. V utkání přitom dvakrát prohrávali.
Zápasy :: Cristiano Ronaldo
Fotbalové zápasy Cristiana Ronalda ve Sportingu Lisabon, Manchesteru United, Realu Madrid a portugalské reprezentaci.
Real madrid 2017— Next match
Real Madrid C.F. is a professional association football club based in Madrid, Spain, which plays in La Liga.This chronological list comprises all those who have held the position of manager of the first team of Real Madrid from 1910, when the first p
MLR 1:0 REA | RCD Mallorca - Real Madrid CF (Španělská ...
- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.
Hlavní rozhodčí po pěti nastavených minutách ukončil zápas! Celá Mallorca je na nohou, ostrovní tým dokázal porazit Real Madrid 1:0. Madridský celek se od samého úvodu ujal taktovky zápasu. Přes útočnou snahu ale zapomněl bránit.