Najděte nejlevnejší letenky

last minute laico world djerba

Midoun, Tunisko - travelASAP

Midoun, Tunisko | - online prodej zájezdů od EXIMtours, Neckermann, Čedok, Kovotour plus, Alexandria, Firo a dalších do Řecka, Egypta, Turecka ...

Počasí na Djerbě v srpnu -

Kdy jet na Djerbu? Pro dovolenou u moře je přirozeně důležitá také teplota vody. Ať už v ní budete trávit dlouhé hodiny, anebo si hodláte namočit jen jeden prst, je dobré si dopředu zjistit, na co se můžete těšit.

Djerba - CK BLUE STYLE

DJERBA. Ostrov Djerba– dlouhé a široké pláže s jemným pískem, nedozírné moře, které mění barvu od tyrkysové přes smaragdově zelenou až po temně modrou. Málo destinací se může chlubit 320 slunečnými dny v roce a jen jedna se pyšní vzduchem prosyceným

Dovolená Tunisko - Djerba | Last Minute 2019

Tunisko - Djerba, nabídka dovolené a zájezdů od stovek cestovních kanceláří. Oblíbené turistické destinace a kvalitní hotely za nejlepší ceny!

Em Travel|Midoun, Tunisko

Em Travel|Midoun, Tunisko ... Midoun, Tunisko

Tunisko - dovolená a zájezdy -

Slevy na ubytování Tunisko. Zlevněné ubytování, pobyty a dovolená. Pro správné fungování používají tyto stránky cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte.

LAICO HAMMAMET | CK - Best Reisen

Příjemný hotelový komplex s výbornými službami v centru turistické zóny Hammamet – Yasmine se nachází poblíž písčité pláže, oddělené od hotelu pouze přímořskou promenádou. Svými službami hotel uspokojí i náročnější klienty všech věkových kategorií.

Tunisko, Djerba: informace o ostrově

Popis ostrova Djerba. Ostrov Djerba leží velmi blízko pobřeží na jihu Tuniska. Má kolem 120.000 obyvatel, rozloha ostrova je 520 km 2 (odpovídá to zhruba čtverci 23 x 23 km). Na ostrově Djerba je pár vesnic a skoro všude kolem severního pobřeží hotel

Zájezdy a dovolená Djerba| Top dovolená

Zájezdy a dovolená Djerba. Na Djerbě jsou skvělě vybavené hotely s animačními týmy pro dospělé a děti. Vybírejte se výhodné Last minute zájezdy letecky z Prahy, Brna, Ostravy i Pardubic. Porovnávat můžete i přes německé Ck s odlety z Vídně.

Dovolená a zájezdy 2020 - vyberte, klikněte, leťte ...

Máme pro vás přes 50 tisíc zájezdů. do více jak 100 zemí světa. Stačí si jen vybrat.

98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Prozkoumat letenky