Najděte nejlevnejší letenky

5oceanos mallorca

Calas de Mallorca - Dovolená 2022 - CK Fischer
Hlavní město Palma de Mallorca s letištěm je zhruba hodinu jízdy autem daleko.
Mallorca: hory, stepi i nížiny a všudypřítomné pláže -
Římané ji pojmenovali "major" – jako největší ostrov Baleárů. Dnes se pyšní názvem "perla Středomoří". Mallorca je největší a nejrozmanitější z Baleárských ostrovů a najdeme zde vše, co může skrývat celý kontinent - impozantní hory, říčky...
Mallorca: cestopis – naše cestopisy Mallorka
Mallorca či česky psáno Mallorka je krásný španělský ostrov. Jelikož Mallorka spadá pod Španělsko, stačí mít platný občanský průkaz a můžete na Mallorku vyrazit. Od ...
Mallorca |
Mallorca- srdcová záležitost Jednou z velkých výhod, které nabízí kamarádství s někým, kdo žije trvale v zahraničí je možnost za ním často jezdit a poznat tak danou zemi i jinou perspektivou, než z pozice běžného cestovatele – návštěvníka.
Hotel Playamar, Španělsko Mallorca - 4 621 Kč Invia
Prohlédněte si recenze hotelu Playamar, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Playamar, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Playamar na největším online prodejci zájezdů v ČR.
Mallorca - Dovolená u moře
Největším a také nejpopulárnějším ostrovem španělského Baleárského souostroví je Mallorca, již desetiletí opravdový ráj letní dovolené pro mnoho Evropanů.
Mallorca, Port d’Alcudia, Španělsko | Krásné pláže
O španělské Mallorce jsme již nejednou psali. Největší Baleárský ostrov leží v západní části Středozemního moře a nabízí ideální podmínky pro trávení letní dovolené pro celé rodiny i zamilované páry a jednotlivce.
Dovolená Mallorca výhodně. Levné zájezdy 2020 •
Vybírejte dovolenou na Mallorce ze 97 tisíc zájezdů! Jaké letovisko je nejlepší? Láká vás nejlevnější Last Minute dovolená s All Inclusive za 11 380 Kč?
Welcome to Mallorca
Ahoj,konečně jsem vybrala nějaké vhodné fotky z naší dovolené na Mallorce. Byli jsme v malém městečku Portocolom, které je součástí okresu Felanitx a nachází se 50 kilometrů od letiště v hlavním městě Palma de Mallorca.
Mallorca dovolená 2022, Španělsko - 110 zájezdů - Invia
Dovolená Mallorca 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Mallorca, Španělsko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.

98 % spokojených zákazníků

Nejnižší cena zaručená

Největší webová sbírka letenek

Nejvýhodnější lety do všech koutů světa

Levné letenky do všech koutů světa na jedné platformě.

Prozkoumat letenky